محل تبلیغات شما

لوله صنعتی جزء جدانشدنی و لاینفک  از صنعت به شمار می روند که همواره بخش وسیعی از سیالات توسط این محصول صنعتی به پروژه‌های بزرگ و کوچک انتقال می یابد. امروزه لوله صنعتی ایده‌آل‌ترین گزینه برای سیستم‌های انتقال از جمله: نفت، گاز، آب، فاضلاب شهری و صنعتی، لوله‌های آتش نشانی و اطفاء حریق می باشد.

 

مصارف لوله صنعتی

لوله صنعتی در صنایع زیادی من جمله خودرو سازی ماشین سازی قطعه سازی و تمامی صنایع استفاده میشود.این لوله ها در صنایع ساختمان سازه های فی سبک و سنگین مورد استفاده قرار میگیرد.این لوله ها قطر ها و ضخامت های مختلفی دارند که بستگی به مورد استفاده قطر و ضخامت آن ها با یکدیگر متفاوت است. 

 

لوله های تولید شده در کارخانجات از استاندارد های خاصی تبعیت می کنند. و در اندازه ها و شکل های مختلفی تولید می شود. شکل و اندازه لوله های صنعتی بستگی به صنعتی دارد که قرار است در آنجا مورد استفاده قرار گیرد.

برای مثال جنس و قطر لوله هایی که در صنعت پتروشیمی، نفت و گاز مورد استفاده قرار می گیرد با لوله هایی که در صنعت ساختمان استفاد می شود تا بتواند نیاز آن صنعت را تامین کند.این نوع لوله ها  بازار بزرگی هم در اقصی نقاط جهان دارد. در همه جای این کره خاکی از این محصول استفاده می کنند تا نیاز های خود را برطرف سازند.

این محصول در کشور ما نیز به صورت کاملا پیشرفته ای تولید می شود و علاوه بر تامین نیاز داخلی به دلیل کیفیت بالا به کشور های همسایه و دیگر کشورها نیز صادر می شود.

 

 

 

انواع لوله های صنعتی

به دلیل گستردگی  و استفاده  همه روزه از این لوله ها، و داشتن ویژه گی هایی مانند، مقاومت در برابر خوردگی، قابلیت برش و اتصال، کارخانجات زیادی این محصول را در انواع مختلفی تولید و به دست مصرف کننده می رسانند. این نوع از لوله ها را معمولا در سه بخش دسته بندی می کنند که عبارت است از:

  •  لوله های درز دار
  •  لوله های بدون درز
  •  سایر لوله ها

هرکدام از این لوله ها مخصوص کاری هستند و مزیت های فراوانی دارند که اختصاراً به مهمترین آنها اشاره خواهیم کرد. تا هنگام استفاده از این محصولات اطلاعات کافی داشته باشید.
متداول ترین لوله برای استفاده در صنعت، لوله فی است که از آلیاژ کربن و آهن موسوم به کربن استیل ساخته شده.

این نوع لوله های صنعتی به دلیل استحکام بالا، ماندگاری زیاد، و امکان برش و اتصال آسان در بیشتر پالایشگاه ها، شرکت های آب و فاضلاب، و صنایع مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. این لوله ها در انواع زیر وجود دارند:

  • لوله های چدنی
  •  لوله های آهنی
  •  لوله های فولادی

آهن تک بزرگترین تامین کننده لوله های صنعتی ،چدنی ،فولادی ،مانیسمان ،گلخانه ای و آهنی در سرتاسر ایران اسلامی می باشد.جهت مشاوره درباره انواع لوله ها و استعلام قیمت لوله به سایت آهن تک معتبر ترین سایت استعلام قیمت لوله مراجعه کنید و از تخفیف های ویژه آهن تک مطلع شوید.

مصارف و انواع لوله های صنعتی در صنعت

عنوان دومین مطلب آزمایشی من

عنوان اولین مطلب آزمایشی من

لوله ,های ,ها ,صنعتی ,استفاده ,  ,لوله های ,لوله ها ,مورد استفاده ,های صنعتی ,این لوله

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی